Česky English Deutsch

  • Ledové ovoce
  • Pečený čaj
  • Ořechy v medu

Medovina

Medovina

Trnavská medovina

Je vyrobena z nejlepších druhů slovenského květového medu. Výjimečnost Trnavské medoviny spočívá v dokonalé harmonii květového medu obohaceného přírodním výtažkem bylin a koření.

Staroslovanská medovina světlá

Je čistá přírodní medovina vyrobená podle originální receptury z akátového medu. V této medovině se elegantně snoubí lahodná medová chuť a vůně s nádechem čerstvě rozkvetlého akátu.

Staroslovanská medovina tmavá

Unikátní medovina vyrobená z medovicového lesního medu. Je delikatesou určenou pro labužníky, kteří znají a umějí ocenit výjimečnost chuti a vůně medovicového medu.

Originál slovenská medovina

Je vyrobena z nejlepších druhů slovenského medu z jemně dominující lípy a černé maliny. Jedinečné dílo dokonalé harmonie přírody je ukryto v každém doušku Original Slovenské medoviny.

Ochucená medovina

Sladký a opojný požitek vyrobený z květového včelího medu vykouzlí úsměv na tváři nejedné stylové dámy, zda šikovné hospodyňky v kuchyni. Čistá medová chuť a vůně je podle druhu jemně dochucená přírodní esencí višňe, mandle a ořechu. Neměla by chybět na žádné bláznivé párty, či "babské jízdě".

Barrique medovina

V barikových sudech po dobu jednoho roku elegantně a s noblesou se rozvíjí lahodná chuť a jemný buket akátového medu s vanilkovo - čokoládovými tóny dubového dřeva. Zlatavá barva s jemným aroma po koňaku procházející do vůně přezrálé žluté hrušky jsou hlavními lákadly Barrique medoviny. Vyberte si pro sebe a své blízké to nejlepší a vychutnejte nápoj, který ocení i nároční gurmáni s vytříbeným vkusem.

Je nám ctí, že Barrique medovina z Dolní Krupé se jako jediná z tisíců druhů medovin se pyšní po 2 roky titulem "Best Mead in the World" (Nejlepší medovina světa), který jí byl udělen na prestižním včelařském kongresu Apimondie v Jižní Koreji.

Pečenáda Pečený čaj Ořechová pochoutka Ledové ovoce

Novinky

10
listopad
Přpravili jsme Speciální vánoční edici Pečených čajů a bonbonů FRUBO


3
červen
Získali jsme významné ocenění Regionální potraviny Pardubického kraje pro rok 2014 pro výrobek FRUBO černý rybíz.


20
duben
Uvedli jsme na trh dlouho očekávanou novinku extra hustý Babiččin sirup

20
říjen
Pečený čaj s alkoholem nově s příchutí Aloe vera s tequilou

V případě zájmu volejte

tel.: 605 328 457

Napište nám DOTAZ