Česky English Deutsch

  • Ledové ovoce
  • Pečený čaj
  • Ořechy v medu

Kdo jsme

Pečený čaj, jehož výrobě se s opravdovou vášní věnujeme již od roku 2004 stál u zrodu naší tehdejší spolupráce se společností, s jejíž pomocí byl Pečený čaj (tehdy ještě pod jiným názvem) uveden na trh. V tomto roce jsme jako první na trhu začali tento skvělý nápoj vyrábět a distribuovat mezi širokou veřejnost. A byli jsme to právě my, kdo odstartoval jeho komerční výrobu na základě staré a původní receptury, již jsme šetrně upravili takovým způsobem, aby co nejvíce vyhovovala současným nárokům a představili tak na trhu moderní a chutný nápoj.

Od té doby již uplynul nějaký čas a Pečený čaj se tak díky své jedinečné chuti a našemu neutuchajícímu úsilí o jeho prosazení stal plnohodnotným výrobkem na trhu s nápoji. S mírnou nadsázkou o sobě můžeme tvrdit, že jsme se stali jeho průkopníky.

Stále se zvyšující zájem o Pečený čaj u našich zákazníků nám dodal nadšení, díky kterému se naše nabídka neustále rozšiřuje o nové a kvalitní produkty. V současné době tak vyrábíme bezmála na 100 druhů kvalitních výrobků a do budoucna zvažujeme jejich další rozšíření. Více o našich výrobcích můžete nalézt v sekci Naše Produkty.

Za dobu naší existence jsme se účastnili a stále účastníme mnohých veletrhů a potravinářských soutěží nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí, díky čemuž máme možnost představit kvalitní a ojedinělé české výrobky i na zahraničních trzích. Naše výrobky získaly mnohá ocenění nejen u odborníků, ale i u konečných zákazníků. Za zmínku jistě stojí získané ocenění Regionální Potraviny a taktéž ocenění od hnutí SLOW FOOD, jehož jsme hrdými držiteli.

Za dobu našeho působení na trhu si naše výrobky vydobyly pevné postavení především v oblasti HORECA a maloobchodu. Tuto pozici neustále upevňujeme prostřednictvím vlastních obchodních zástupců a distribučních partnerů. Naším posláním je tuto pozici udržet a nadále rozvíjet při plném zachování kvality u všech našich produktů.

Pokud hledáte kvalitu a poctivost českých výrobků, určitě si z naší široké nabídky nápojů a dalších delikates pod hlavičkou NATURE NOTEA s radostí vyberete.

Pečenáda Pečený čaj Ořechová pochoutka Ledové ovoce

Novinky

10
listopad
Přpravili jsme Speciální vánoční edici Pečených čajů a bonbonů FRUBO


3
červen
Získali jsme významné ocenění Regionální potraviny Pardubického kraje pro rok 2014 pro výrobek FRUBO černý rybíz.


20
duben
Uvedli jsme na trh dlouho očekávanou novinku extra hustý Babiččin sirup

20
říjen
Pečený čaj s alkoholem nově s příchutí Aloe vera s tequilou

V případě zájmu volejte

tel.: 605 328 457

Napište nám DOTAZ