Česky English Deutsch

  • Ledové ovoce
  • Pečený čaj
  • Ořechy v medu

Kde koupíte

OBCHODY

S našimi výrobky se můžete setkat u dobře zásobených maloobchodních prodejců se zájmem o nové a kvalitní produkty z české produkce. Většinou se jedná o obchody se zaměřením na zdravou výživu, čajové speciálky, prodejny nabízející delikatesy a poctivé potraviny a v neposlední řadě pak také v obchodech s dárkovým zbožím a všude tam, kde se naše výrobky velmi dobře uplatní jako „doplňkový sortiment“.

Jste provozním či majitelem/majitelkou obchodu a rádi byste s námi navázali na spolupráci při prodeji našich výrobků ve vaší provozovně? Nebo byste rádi viděli naše výrobky u vašeho oblíbeného prodejce?

Dejte nám o tom vědět po mailu nebo rovnou zavolejte - pro obchodníky máme připraveny zajímavé podmínky spolupráce.

HORECA

Do segmentu hotelů, restaurací a kaváren dodáváme především náš stěžejní výrobek -Pečený čaj v úhledném a skleněném gastronomickém balení. Kousky ovoce, které se dá s chutí sníst a jeho variabilní použití - lze zalít i vychlazenou vodou - vytváří z Pečeného čaje v nápojovém lístku ideální alternativu ke kávě či pravému čaji. Pečený čaj ze své přirozenosti neobsahuje tein ani kofein a jeho příprava je velmi rychlá a opravdu jednoduchá. Velmi oblíbený je také v cukrárnách, sportovních centrech a lyžařských barech.

Jste provozním či majitelem/majitelkou podniku v oblasti HORECA a rádi byste s námi navázali na spolupráci při rozšíření vaší nabídky nápojů? Nebo byste rádi měli Pečený čaj ve vašem oblíbeném podniku?

Dejte nám o tom vědět po mailu nebo rovnou zavolejte – pro segment HORECA máme připraveny reklamní prospekty a další předměty na podporu prodeje v místě provozu.

PARTNERSKÉ PRODEJNY

Prodejny, ve kterých si budete moci vybrat z celého sortimentu našich výrobků. V těchto prodejnách také vždy přednostně naleznete veškeré novinky z naší budoucí produkce. Ve většině z uvedených partnerských prodejen budou probíhat ochutnávkové akce a speciální nabídky.

O novinkách v těchto partnerských obchodech vás budeme průběžně informovat na našich webových stránkách.

Na nabízené zboží ve Vašem regionu se můžete informovat u našich obchodních zástupců.

Pečenáda Pečený čaj Ořechová pochoutka Ledové ovoce

Novinky

10
listopad
Přpravili jsme Speciální vánoční edici Pečených čajů a bonbonů FRUBO


3
červen
Získali jsme významné ocenění Regionální potraviny Pardubického kraje pro rok 2014 pro výrobek FRUBO černý rybíz.


20
duben
Uvedli jsme na trh dlouho očekávanou novinku extra hustý Babiččin sirup

20
říjen
Pečený čaj s alkoholem nově s příchutí Aloe vera s tequilou

V případě zájmu volejte

tel.: 605 328 457

Napište nám DOTAZ