Česky English Deutsch

  • Ledové ovoce
  • Pečený čaj
  • Ořechy v medu

Jak vyrábíme

U všech námi vyráběných produktů se za jejich kvalitou a výjimečnou ovocnou chutí skrývá poctivost ruční výroby, která dodržuje tradice původních receptur.

Naše technologie výroby využívá znalosti našich předků pro uchovávání ovoce bez použití chemických prostředků, vše na základě přírodních postupů.

Při zachování původních hodnot jsme téměř zapomenutou recepturu upravili dle moderních požadavků na výrobu a celou technologii výroby přihlásili na úřad průmyslového vlastnictví, na základě čehož byl tímto úřadem vydán dokument potvrzující jedinečnost našeho výrobního postupu, tzv.“ užitný vzor“ .

Skutečně originální , u nás vyráběný Pečený čaj se vždy obejde bez přídavků nepřirozených aromat či barviv , za to je však plný velkých kousků ovoce s nádechem speciálně vybraného koření.

Díky naší receptuře ovoce karamelizuje a uchovává tak samo sebe v té nejlepší formě bez použití „éček“ a konzervantů. Všechny výrobky z naší produkce tak splňují zásady zdravého životního stylu.

Jelikož je tato ojedinělá receptura základem pro naprostou většinu ostatních, námi vyráběných produktů, můžete mít i díky tomu jistotu nezaměnitelné kvality a vynikající chuti, kterou podtrhuje ruční výroba a letitá zkušenost našich pracovníků ve výrobě.

Chceme vám, svým zákazníkům nabídnout tu nejvyšší možnou kvalitu, a proto klademe důraz na pečlivý výběr svých dodavatelů a používaných surovin.

Pokud Vás některý z našich výrobků nezastihne v té nejlepší kvalitě, rádi se o tom od Vás dozvíme, dejte nám o tom prosím vědět tím, že se nám ozvete. Děkujeme Vám!

Pečenáda Pečený čaj Ořechová pochoutka Ledové ovoce

Novinky

10
listopad
Přpravili jsme Speciální vánoční edici Pečených čajů a bonbonů FRUBO


3
červen
Získali jsme významné ocenění Regionální potraviny Pardubického kraje pro rok 2014 pro výrobek FRUBO černý rybíz.


20
duben
Uvedli jsme na trh dlouho očekávanou novinku extra hustý Babiččin sirup

20
říjen
Pečený čaj s alkoholem nově s příchutí Aloe vera s tequilou

V případě zájmu volejte

tel.: 605 328 457

Napište nám DOTAZ